Könyvtári marketing (Hagyományos könyvtári reklámanyagok tervezése)

Típus
Határon túlra specializált
Határon túli terület
Szlovákia (Felvidék)
A tanfolyamot befogadó/szervező intézmény
Városi Könyvtár Gúta
A tanfolyam helyszíne
Gúta, Templom u. 4. 946 03
2017. május 29.
A tanfolyam oktatói
Kóródy Judit

Könyvtári marketing (Hagyományos könyvtári reklámanyagok tervezése)

A program célja, hogy a résztvevők saját könyvtáruk szolgáltatásainak kialakítása és azok népszerűsítése érdekében megismerjék az üzleti életben sikeresen működő marketing technikákat, és képesek legyenek hatékonyan alkalmazni azokat mind a szolgáltatások fejlesztésében, mind a fenntartókkal és a felhasználókkal való kommunikációban. A munka során megismerkedünk a marketing szemlélet adaptálásának lehetőségeivel, a szolgáltatások testre szabásának módszereivel, az ügyfélélmény fokozásának eszközeivel és az ügyfélvisszajelzések elemzésének fontosságával. Végigjárjuk azokat a lépéseket, amelyek során a módszereket sikeresen alkalmazhatjuk olyan új szolgáltatások, promóciós anyagok kifejlesztésénél, amelyekkel a felhasználók új csoportjait érhetjük el, akár szokatlan, a könyvtáron kívüli környezetben is.